vrijdag 6 november

Baroeg
Keep Of Kallesin + Vreid + Vredehammer
19.00 | vvk €13 | deur €15

BIRD
Rotterdamse Popquiz + Uitreiking Rotterdam Music Awards
19.30 | gratis

Bluessociëteit L’Esprit
Blues jamsessie
20.00 | gratis

Carillon – Live Music Jamcafe
Jamsessie met Paul, Sebas, Rick en Bobby + oldskool funk dj
20.00 | gratis

Leeszaal West
Slotpresentatie William Parker Masterclass met o.a. Andro Biswane, Philipp Ernsting, Gery Mendes, Natalie Dupon, Camp Rauw, DK en Gino van Weenen
20.00 | €5

Roodkapje
Organisms, Bonne Aparte, Hun Bed en DJ Bokkelul
20:00 | deur €5

WORM
Muzique Automatique met Niek Hilkmann, Marieke Lefeber, Rijnier Sijpkens en Loek Vellekoop
20.00 | vvk €6

De Doelen
Jef Neve solo
20.30 | vvk €19

WORM – Wunderbar
Kunstavond Afterparty met DJ Haylayf
20.30 | gratis

Café De Ouwehoer
De Gerse Plaatjes Draaiavond met dj’s Wouter, Ron, Maurice en Rudo
21.00 | gratis

Grounds
Khaira Arby
21.00 | vvk €10 | deur €12,50

Jazzcafé Dizzy
Fat Easy Grey
21.00 | gratis

V11
MXRCXL lp-release + Mannheim
21.30 | deur €5

NRC – atrium
Andre Dadi and guests
22.00 | gratis

NRC
.NEXT met DJ Papy Lloyd and guests
22.00 | gratis

Annabel
2manydjs dj set
23.00 | vvk vanaf €15 | €20

BAR
Electronic Emergencies met Das Ding, Visonia, Popsimonova, Leather E, Kause, Machinegewehr, Spacemaker en VJ Ari Versluis
23.00 | deur €9

BED
BED Invites Jayh Jawson
23.00 | deur €10

BIRD
360 Degrees met Joe Claussell + DJ Thelonious
23.00 | vvk €10 | €15

Club Empire
Blue One met Buleria, Cache Royale, Jeon en DJ Sky
23.00 | vvk €25 | deur €35

Club Vie
WE ARE – hiphop / R&B
23.00 | deur €9

Factory 010
Better Than Yesterday invites Jauz, Kineaux, DJ Blaize, Rebell & MTT Sounds
23.00 | vvk €12,50

Rotown
Rotterdam Soul Club met dj’s Imod, Anna Wodka en The Shake
23.00 | €5 (incl. free drink)

Transport
Fachwerk met Mike Dehnert, Sascha Rydell en Roman Lindau
23.55 | vvk vanaf €5 | €10

Toffler
Gem Sessions met Secret Cinema, Egbert (live), SQL en Pieter Jansen
24:00 | vvk €10

zaterdag 7 november

Keymusic Plaza
Optredens, workshops & clinics met oa. Maurice Hoek, Indian Askin, Laurèn Ter Horst, Stephanie Forryan, Ben Saunders, Remy Hansen en Robert Biesewig
12.00 | gratis

Rotterdamse Oogstmarkt Noordplein
Terras met verse marktmuziek door Ward & Sahraei
13.00 | gratis

Popronde Rotterdam
29 locaties bieden 73 optredens, klik hier voor het programma
14.00 | gratis

Baroeg
Rotterdam Rocks met Picture, Vandale, Highway Chile en Earl Danger
16.00 | uitverkocht

Clino Café
Irie Solution present: Reggae Dub & Dancehall party!
18.00 | gratis

LantarenVenster
Finale Sena Grote Prijs van Rotterdam met 25 acts
18.00 | uitverkocht

Café Aan Zet
Vintage Jamsessie met Satin Kalpoe, Paul Lagrouw , Bobby Bax en gast Auke ten Brink
20.00 | gratis

Café De Postbank
Postbank Dance Session met DJ Dennis, DJ Ravean en DJ Funky Steve
20.00 | gratis

Café Voorheen Voigt
Lost Atlantic People
20.00 | gratis

Carillon – Live Music Jamcafe
OldSkool Funk Party met Deejay Carlos Rocha
20.00 | gratis

Club Empire
O.S.T.R. & DJ Haem + Sarius
20.00 | uitverkocht

Deliplein Katendrecht e.o.
Geen Daden Maar Woorden Festival met oa. Feaver, Who is Dave?, Chantal Acda, Eefje de Visser en Lucas Hamming
20.00 | €17,50 (passepartout) + gratis entree cafés

Ibis Rotterdam City Centre
Harbour Sessions met Miguel Sucasas, Katja Hjunjun J, Dylan Siemerink en Bryony Burns
20.00 | gratis

Muzikantencentrum Dynamo
Open Podium met !!!Ploeg!!!, BrunoX, D.D.D.D.D. en Sirius
20.00 | gratis

ArtStudio Hoogvliet
The Ploctones
20:30 | vvk €6 | deur €7,50

Café Nijs
Abby Lies, Efficiënt en Sjors & Eef
20.30 | gratis

S.U.R.
Espectaculo Dansante met Elida Almeida. Tabanka, Gery Mendes, Lantuna en dj’s Cesar Silva, Torres & Fonseca
21.00 | vvk €15 | door=more

XL Lounge
Engin Eren & Band, Sinan Sidera en M-Madness
21.00 | €10 | dames gratis tot 22.00 | 20+

Bluessociëteit l’Esprit
Krissy Matthews Band
22.00 | leden €5 | niet-leden €7,50

Café The Buccaneer
Daso & Igor acoustic
22.00 | gratis

Factory 010
PANN Rotterdam met line-up t.b.a.
22.00 | vvk €7 | €11,50

Jazzcafé Dizzy
Stompin’ At The Savoy met DJ Tin Tin, special guest DJ Finn Spin
22.00 | €5

NRC – atrium
Andre Dadi and guests
22.00 | gratis

NRC
.NEXT met DJ Papy Lloyd and guests
22.00 | gratis

BAR
Idelette All Night Long ft. Doppelgang
23.00 | deur €5

BIRD
Modular Music presents Joy Orbison & Job Jobse + Modular dj’s + Nino & Frankie
23.00 | vvk €16

Club Vie
De Bourgeoisie met Rico Rosa, Sic Faux, SMP, Toni Rodrigues, Yung Feurich, Sonny Forelli, The Nightstalkers en MC JR
23.00 | vvk vanaf €7,50 | deur €20

FERRY Grand Café
House of Boys met Kain, MutMut en Moody Mehran
23.00 | gratis

Grounds
LatinXpress met Bachata Passion en dj’s Latin Mania, Rojo & Jarzino
23.00 | deur €12

Maassilo
IMMRTL met Tony Junior, Moguai, Ronnie Flex, Glowinthedark, Gregor Salto, Bougenvilla, Baggi, Puinhoop Kollektiv, Ziggy, Alvita, Doppelgang, Outsiders, Jay Ronko, Johnny 500, ChildsPlay, DJ Flava, Abstract, Freddy Moreira, Brooxx, StukTV, Mightyfools, Nitty Wow en Andrew Mathers, hosted by mc’s Rocco, Gimmick en Taylor
23.00 | vvk €16,50

Pakhuis
Milkyway-The Galactic Triumph met Champion, Guerilla Speakerz, Blaize, Stay-Fun, Salesman, Ro-Art en Gil The Grid, hosted by Don de Baron & MC Serious
23.00 | €10

Toffler
Toffler presents: ROD (5hr set)
23.00 | vvk €10

Transport
L.I.E.S. met Ron Morelli, Adam X, Greg Beato en Low Jack
23.55 | vvk vanaf €5 | €10

Lounge Club Laxx
Morning Beats – afterparty
04.00 | deur €10 | dames tot 06.00 gratis

zondag 8 november

Deliplein Katendrecht e.o.
Geen Daden Maar Woorden Festival met oa. Polar Bear, Sir Ian en Frans van Deursen
11.00 | € 17,50 (passepartout) + gratis entree cafés

Cretopia / Toko 51
Lekker Zonder Stekker! met Big Blend Sessions
13.00 | €5

Grounds
Choro Festival met oa. Rogerio Souza, Marcelo Oliveira, Lilian Vieira, Trio Baru en Luis Rabello
14.00 | €12,50

Café De Ouwehoer
Vinyl Verbond Rotterdam – Neem je plaat mee, laat ‘m draaien en ga er mee op de foto!
15.00 | gratis

De Doelen
Near East Up North-Turkse Blues als moderne klassieker ft.: Derya Türkan, Mete Erker  & Asko|Schönberg
15.30 | vvk €9-€22

Café Pursers
Wintersongs met Michel Ebben, Lulu Doxin en Bregje Sanne Lacourt
16.00 | gratis

FERRY Grand Café
SINE Sunday’s - positive energy, fun, house- and techno music
16.00 | gratis

NRC
Sunday Afternoon met Eddy Nielsen and guests
16.00 | gratis

Sijf
Jim Savarino + The Lowlands of Holland
17.00 | gratis

Café Voorheen Voigt
Top 40 aller tijden
19.00 | gratis

Carillon – Live Music Jamcafe
Cityvox band + Jamsessie met Marlon, Paul en Bobby
19.00 | gratis

De Machinist
Salsa Sunday Lounge met DJ Donnie
20.00 | €6

WORM
Laura Cannell + Dean McPhee + Racker & Orphan + Jerusalem In My Heart
20.00 | vvk €6

BIRD
Christian Scott (ism LantarenVenster)
20.30 | vvk €20 | deur €23

LantarenVenster
Hiatus Kaiyote + Secret Rendezvous
20.30 | uitverkocht

Café De Bel
Jamsessie
21.00 | gratis

Club Empire
I Octane
21.00 | vvk €20

Jazzcafé Dizzy
Los Paja Brava
21.00 | gratis

V11
Messer Chups + Subrockers
21.00 | €10

maandag 9 november

Rotterdamse Schouwburg
Motel Mozaique & Rotown present Ane Brun + Mariam The Believer (solo)
19.15 | vvk €23 excl. servicekosten

Carillon – Live Music Jamcafe
Jamsessie met Marlon, Bobby en Sebas
20.00 | gratis

Rotown
Subbacultcha! presents Braids + Fetter
20.00 | vvk €11 excl servicekosten

Café De Ouwehoer
DJ Zombierella (bassiste van Messer Chups) draait 50/60’s R&B, surf, beat, 60’s garage en soul!
20.30 | gratis

Grounds-Café
A Groove Session met Stef Delbaere
21.00 | gratis

dinsdag 10 november

LCC De Zevensprong/Theater Hoogvliet
Some Aloha In Your Life met Bill And His Hawaiians
15.00 | €10 (incl. maaltijd)

Grounds
Music Talks #2 – ‘(Rotterdam) music scenes: überhip or pretty dead?’  Symposium over ‘Music, creative scenes and the city’ met optredens van Kobe, Bruno Ferro Xavier Da Silva en Liselot van Oosterom
19.30 | gratis

Rotown
Palace + Crying Boys Cafe
20.00 | vvk €10 excl. servicekosten

Koffie & Ambacht
Chris Brokaw
20.30 | €5

Jazzcafé Dizzy
Joe Goes Hunting
21.00 | gratis

NRC
Rotterdam Tuesday Groove Sessions
Jamsessie olv Efe Erdem (neem je instrumenten mee)
21.00 | gratis

WORM – Wunderbar
Wim Sonneveld Thema Avond met Jacco Weener, Niek Hilkmann, Ko & Florian, Mr Mulder, Sterk Water, karaoke en nog enkele verrassingen!!
21.00 | gratis

woensdag 11 november

Popunie kantoor
Meet the Pro sessie ‘Hoe scoor ik boekingen’.
19.30 | uitverkocht

Rotown
Open Mic Night – singer/songwriter editie
20.00 | gratis

WORM
Subbacultcha! presents The Space Lady, Colombey en DJ ListenToMerijn
20.00 | vvk €6 | deur €7 | free for Subbacultcha! members

Theater ‘t Kapelletje
All That Blues & Jazz met Patrick Lauwerends and Friends
20.15 | €15

De Machinist
Agnesz Anna + San Francisco
21.00 | gratis

Café De Bel
Open Mic met Jims
21.30 | gratis

BIRD
Birdsessions met Anna Bernard
22.00 | gratis

donderdag 12 november

Ahoy
50 jaar Media Markt Top 40-In Concert met Jan Smit, Waylon, Mr. Probz, Sunnery James & Ryan Marciano, George Baker, Anita Meijer, André Hazes Junior, Rob de Nijs, Edsilia Rombley, Dillenburg en Wipneus en Pim!
19.00 | vvk €22

WORM
Ether Snuiven met Electromagnetic Collective – Jenny Pickett & Julien Ottavi, Stefano Gianotti, Dinah Bird en Dr Klangendum
19.30 | €6

BIRD
An Evening With Zapp + DJ Finest
20.30 | vvk €25

LantarenVenster
Yellowjackets
20.30 | vvk €26

Rotown
Ringo Deathstarr + Moon Tapes + Mountain States
20.30 |  vvk €10

Grounds
The New Earth Group (album release) + Who Is Dave?
21.00 | €5

V11
Bunker Oeso + Iconoclast (Uitwisseling HPC)
21.00 | €5

BIRD
Homegrown met Southbound
22.00 | gratis

BAR
CHIPS
23.00 | attending fb = gratis entree tot 00:30 lijst sluit om 19.00 | deur €5

vrijdag 13 november

Theater Walhalla
Alex Roeka
matinee-voorstelling: Voort!
14.00 | €16

Laurenskerk
Organ Meets Beats & Pop: div. organisten spelen bekende popnummers
17.00 | donatie

Baroeg
Fozzy + Nonpoint + Sumo Cyco
19.00 | vvk €16 | deur €18

Music Production Academy
MPA-Connect Launch - lancering van MPA’s platform met netwerkborrel
19:00 | alleen op uitnodiging

Theater Musica
Mark Blomsteel & Band + Linda Kreuzen
19.30 | €10

De Doelen
Kasba
20.30 | €19

LantarenVenster
Dina Medina (album release) + supports: Vieira Nkosi, Sonia Andrade en Melissa Fortes
20.30 | vvk €17

Studio de Bakkerij
Gistpodium #14 met Shariffa Indiana, Meisjes met Wijsjes, Rutger Kloeten, Isia da Luz & Nando Silva, Siela Tarawatie Ardjosemito en Michel van der Sanden
20.30 | €2,50

Goethe-Institut
Subbacultcha! presents Drangsal + Goodnight Moonlight
21.00 | €8 | free for Subbacultcha! members

Rotown
JC Thomaz & The Missing Slippers + ET Explore Me + Dr Duval
21.00 | €6,66 incl. servicekosten

V11
Joe Pug + Frankie Lee
21.00 | vvk €10 excl. servicekosten

Villa Thalia
Broodroosterfeest – Lucky Nr 13 met oa. Joost van Bellen, Illfort Grantz, Jose, Gus, Men & Cherry en Peter Gelderblom
21.00 | vvk €25

XL Lounge
Favori Nights met DJ Kaan Deniz, Rudy Lima, Mustafa Kisi, Nigel Hey, Mystery Glasses en XL-Mirk, hosted by MC Turkcikolatasi
21.00 | €10 | 21+

Café Verhip
Franky B. Boy and Friends
21.30 | gratis

Excelsior Businessclub
Latin’ ish met Kiz-natics, El Che, DJ Bas, Galak, Stefano Lima en Dameri
22.00 | €10

NRC – atrium
Andre Dadi and guests
22.00 | gratis

NRC
.NEXT met DJ Papy Lloyd and guests
22.00 | gratis

Sorbonne
LOSS met Sevn Alias, Latifah, FMG, Lciano, Jay Ferdinand, Miquelzs en DJ Braysenn
22.00 | €8

BAR
Acid Arab + Mehmet Aslan + Taylan Aslan
23.00 u | deur €7

BED
Grand Opening Remember  met secret line-up
23.00 | deur €7

BIRD
Bourswavy met Bondax, Sic Faux, Mattie Masovic, Sonnie Forelli en GMC
23.00 | vvk €13

Club Vie
We Are – hiphop / R&B
23.00 | deur €9

The VIP Room
Golden met Michael Mendoza, Stefan Vilijn, Brian Chundro & Santos, Marlldexx, Mystery Glasses, Rio Valente & MC Joreno, Cleyton Barros (percussion) and Jollygood MC
23.00 |  vvk €10  | door = more

Toffler
Luigi Madonna + Kraakgraag + Geweld
23.00 | deur €10

Annabel
Gyptian + afterparty van HOELAHOEP met DJ Le’Main, DJ Richer, hosted by Rass Motivated
23.55 | uitverkocht

Transport
Klakson met Steffi + Dexter
23.55 | vvk vanaf €5 | €10

zaterdag 14 november

Baroeg
Rotterdam Deathfest met Cancer, Loudblast, Apophys, Mercyless, Burried en Caedere
14.00 | vvk €15 | deur €17

Cafe Voorheen Voigt
One Eyed Wizard
20.00 | gratis

Centrale Bibliotheek
Lezersfeest met oa. Lucky Fonz III, Meneer van Dalen en DJ Okkie
20.00 | vvk €18

Grounds
Oghene Kologbo & World Squad
21.00 | vvk €10 | deur €12,50

XL Lounge
Ankarali Yasemin, DJ M-Madness & XL-Mirk
21.00 | €20 | 21+

Café De Bel
Tarzan’s My Daddy
21.30 | gratis

Cruise Terminal
Beatloverz met oa. Dirtcaps, Dyna, FeestDJRuud, Lil’ Kleine, LNY TNZ, Maria Helena, MR. Polska, Shermanology + live acts, The Partysquad, Ummet Ozcan, Vato Gonzalez ft. MC Tjen en Wiwek
22.00 | vvk €37,50

Bluessociëteit l’Esprit
Kingsdeal
22.00 | leden €5 | niet-leden €7,50

Factory010
Undertone -5 Year Anniversary met Guy J, Dominik Eulberg, Warren Fellow, Sandeep, Kadir Pelit, 90_Degrees, Rowen Clark en Beswerda
22.00 | vvk €15

Maassilo
Loudness met Act of Rage, Artifact, B-Front, Bass Chaserz, Blackwatch, Break Zero, Dark Pact, Deetox, Degos & Re-Done, Delete, Digital Mindz & Riiho, E-Force, Inceptum, Mind Dimension, Requiem, Sub Zero Project, Tartaros & The Machine, Titan, Unresolved, Dual Decimation (live), hosted by MC Livid, Nolz en Tellem
22.00 | vvk €28,50

NRC – atrium
Andre Dadi and guests
22.00 | gratis

NRC
.NEXT met DJ Papy Lloyd and guests
22.00 | gratis

Spido / James Cook (blijft aangemeerd!)
L’Eau Bleue-Allure Of The Ocean met dj’s Anthony King, Tymen Stulp, Richard Penning en Le Mar, Live: Cherokee (percussion) en Julian de Munnik (sax)
22.00 | vvk €22,50

S.U.R.
Fack It-The Rave met Jason Fernandes, Sebastian Groth, ONEDEFINED, Jan Fleck en hANZLE
22.00 | vvk €11

Annabel
Discoflamingo-Place Of Peace met Flight Facilities, Elias Mazian, Pop On Acid en Kaitjily
23.00 | vvk vanaf €10 | deur €15

BAR
Midnight Express met Art of Tones, Interstellar Funk, Ben Fresh, Luca Lozano en Marsman
23.00 | deur €6

BIRD
Yardbird met Jeff Solo & Chezz
23.00 | vvk vanaf €7,50

Club Blu
Frenna’s B-Day Bash met o.a. Young Thug, Frenna, GlowInTheDark, Johnny 500, Sam Blans, Nicky Bizzle, Kimberlee Ramirez, hosted by Born MC
23.00 | vvk vanaf €15

Toffler
It’s Time To Jack met oa. Flashmob
23.00 | vvk vanaf €7,50 | €10

WORM
RETOX V-RaveMoreCore met Fierce Ruling Diva, The DJ Producer, Frequency, Meow Meow, 141 en Designer Loops
23.30 | vvk €8 | deur €10

Transport
Dystopian met Alex.Do, Distant Echoes en Don Williams
23.55 | vvk vanaf €5 | €10

Lounge Club Laxx
Morning Beats – afterparty
04.00 | deur €10 | dames tot 06.00 gratis

zondag 15 november

Soundport
Bandcoach Nederland geeft live bandcoaching + vraag & antwoord sessie
12.00-18.00 | gratis

Cretopia / Toko 51
Lekker Zonder Stekker! met Jesse Schilderink & Jurriaan de Kok
13.00 | €5

Hostel Room
Alfabet Soep met oa. Joja, MizT Aan De Maas, Will.iam ShakesBeard, Joni May en DJ Felixthedread
14.30 | donatie

Bistrobar Binnenrotte
Booked on Stage met Roufaida Aboutaleb en Sean Pithie
15.00 | gratis

De Nieuwe Ruimte
Under The Radar #5 met Barker Trio + Traumatic Octopus Experience (Monk/FXdaSilva/Ernsting)
15.00 | €8

Millinxparkhuis
Werklicht presenteert Sjokomel Sjoowkees met Rohalt, Janine Wegman, Ronald Rote & Michael Cooiman, Meriam Ching-Yong en Joz Knoop
15.00 | gratis

Theater Walhalla
Het Nieuwe Lied
15.00 | vvk €13,50

Annabel
Rotterdams Retropole Orkest (43-koppig met oa. SKVR musici).
15.30 | vvk €10 | tot 12 jr. gratis

BIRD
Dosmingo presents Tiempos Nuevos
15.30 | vvk €8

LantarenVenster
Boi Akih – Inspiral: multimedia installatie performance
15.30 | vvk €15

Café Pursers
Akoestisch op Zondag met Bodhi
16.00 | gratis

FERRY Grand Café
SINE Sunday’s - positive energy, fun, house- and techno music
16.00 | gratis

NRC
Sunday Afternoon met Eddy Nielsen and guests
16.00 | gratis

Jazzcafé Dizzy
Flamenco Live met La Corriente
17.00 | €2,50 | studenten gratis

Proeflokaal Faas
Faas Live met classic soul door coverband Moustache
17.00 | gratis

Sijf
Alex Alden acoustic
17.00 | gratis

WORM
John McEntire + Schneider Kacirek + Howl Ensemble
20.00 | vvk €6

Café De Bel
Jamsessie
21.00 | gratis

Rotown
Moke
21.00 | vvk €15 | deur €15